Rüyada Bebek Ölüp Dirilmesi

Rüyada bebek ölüp dirilmesi aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, itibar edineceğine, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına, büyük başarı kazanacağına, bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine yorulur.

Rüyada bebek ölüp dirilmesi engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, büyük başarı kazanacağına, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, itibar edineceğine, işlerin yolunda gideceğine alamettir.

Rüyada erkek bebek ölüp dirilmesi hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin haline ve elindekilere şükredeceğine, ticarette ilerleyeceğine, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Rüyada bebeğimin öldüğünü ve battaniye ile mezara koydular daha sonra mezarı açtılar bebeğim sağ olarak çıktı. Bebeğin seni benden aldılar demesi

Fatma

Selamın aleyküm rüyamda ben bir kız bebek gördüm can çekişip ölüyordu , öldüğünü gördüm morg gibi yere bırakıp tam acıyla dönerken arkama yaşadığını fark ettim ve elime aldım ve nefes almaya devam ediyordu

Kader

Rüyamda bebeğim olmuştu 1 ay lık olmuştu bir sabah uyandığımda bebeğim ölmüştü koşarak eşimi çağırdım geldik baktık bebeğim sağdı

Ceylan

Rüyamda bir tanıdığımın ikiz bebekleri vardı ölmüştü bende mezar başında bebeklerin kafasını okşadım bebekler canlandı çok tuhaf bir rüyaydı