Rüyada Beton Zemine Düşmek

Rüyada beton zemine düşmek kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, işlerinde geçici bir duraklama olsa da kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, kendi başının çaresine bakacağına, hayırlı işlere para yatıracağına, rahat şekilde yaşayacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, başarılarını ispat edeceğine, mutluluk dolu haberler alınacağına, ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beton zemine düşmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beton zemine düşmek yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, mutluluğun aileye geri döneceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin keyfe ve neşeye kavuşacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, şansının döneceğine, bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda işinin ehli bir kimseden destek alınacağına, sınavlarda üstün gelip, başarı kaydedeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments