Rüyada Beyaz Çizgili Elbise Giymek

Rüyada beyaz çizgili elbise giymek haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz çizgili elbise giymek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına delalettir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, gayrimenkul işine girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah beyaz çizgili elbise giymek kendisini kurtuluşa götüreceğine, çok para kazanılacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, büyük başarı elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına işarettir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, idealist kimse olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Baṣak

Merhabalar,Ruyamda siyah beyaz enine cizgili bir elbise giymisim,Dans club varmis,Oraya gitmek istedim ama iç camasirimi gosteriyormus ince elbisem,biraz oldugum yerde aynaya bakarak dans ettim