Rüyada Çizgili Defter Görmek

Rüyada çizgili defter görmek mutlu ve güzel günlerin geleceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibinin eğer üzüntü yaşıyorsa bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, elinin dara düşmeyeceğine, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, rızkın genişleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çizgili defter görmek kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, ele geçen paranın daha da artacağına, işlerinde yenilikler yapacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz çizgili defter görmek üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, yeni bir yola gireceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, ailesini büyük ölçüde mutlu edip, gururlandıracak işler yapacağına işaret eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments