Rüyada Beyaz Kıyafetle Namaz Kılmak

Rüyada beyaz kıyafetle namaz kılmak darlık çektiği günlerini unutacağına, kendi işini kuracağına, güç ve cesaret alacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin imkanlarının genişleyeceğine, ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine delalettir.

Rüyada beyaz kıyafetle namaz kılmak bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, çevresinde gelişen olumlu olaylar sonucunda büyük bir mutluluk duyulacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin zorlukların yakın zamanda biteceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine işarettir.

Rüyada beyaz kıyafetle namaz kılmak kazanç elde edeceğine, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, müjdeli bir haber alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, sıhhat kazanacağına, tecrübelerinin kendisine olayları çözmede kolaylık sağlayacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments