Rüyada Beyaz Peçete Görmek

Rüyada beyaz peçete görmek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin son bulacağına, alacağı bazı haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine inanılır.

Rüyada beyaz peçete görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, işinde itibar edineceğine, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin Allah’ın kendisine üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde beyaz peçete görmek sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüya ilmine göre hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, şeref ve haysiyetini hiç bir zaman kaybetmeyeceğine, hayatını yoluna sokacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cavit

Merhaba bu gece rüyamda beyaz peçete kutusu gördüm içinde peçete vardı. Hani şu restoranlarda masalar üstüne konan peçete kutularından biri ve içi peçete doluydu. Bir de ayrıca saksı içinde domates gidesi vardı dalında küçük bazıları hafif kızarmış bazıları da daha yeşil küçücük domatesler vardı. Rica etsem yorumlarmısınız sağolun

Cavir

Yorumunuz için teşekkür ederim