Rüyada Bileğe Dikiş Atılması

Rüyada bileğe dikiş atılması çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine alamet eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, arkadaşları, dostları, akrabaları, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşılmayacağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bileğe dikiş atılması birikim yapacağına, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha fazla renkli ve keyifli olacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, zayıflayacağına ve sağlıklı olacağına, güzel bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, hobilerine eğileceğine, gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, her daim aile tarafından kollanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak bileğine dikiş atılması işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, helal lokma yiyeceğine, elinin bolluk göreceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına tabir olunur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, rahata ereceğine, lükslerinden feragat etmeyeceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berivan

Rüyada eski bir eve taşınırken kolum bisiklete deyip kesildi ve sonra hastaneye gidip dikiş atıldı