Rüyada Bileklik Görmek

Rüyada bileklik görmek mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine yorulur.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber rüya sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna delalet ettiğine inanılır.

Rüyada açık mavi bileklik görmek bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına alamet eder.

Rüyada akik bileklik görmek refah düzeyinin yükseleceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada altın bilezik bileklik görmek kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, güzel bir insan haline geleceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine, iç huzuru yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada balıklı bileklik görmek kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, alım gücünün artacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz bileklik görmek zengin olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, başlanacak bir işin tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bileğinde bileklik görmek uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, sevdiklerinin sürekli yanında olacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, eğer rüya sahibi kadınsa çok anaç olacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, karlı işler alacağına işaret eder.

Rüyada çelik bileklik görmek iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, kısmet alacağına, hayırlı işlerde yer alacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, zenginliğe sahip olacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada çiçekli bileklik görmek moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine inanılır.

Rüyada çok bileklik görmek herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada demir bileklik görmek yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, rızkın artacağına, edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada dualı bileklik görmek konusunda uzman bir kişi olunacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına rivayet eder.

Rüyada elinde bileklik görmek Allah yolunda yürüyeceğine, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek bilekliği görmek kendisine olan güveninin artacağına, sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, bazı büyük sorunları çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, takdir ve sevgi göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski bileklik görmek çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, zorluklarının kalmayacağına, kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada filli bileklik görmek işlerinin düzene gireceğine, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, şansının yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada güzel bileklik görmek aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, sermayesinin çoğalacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada harfli bileklik görmek üzerine aldığı bir görevde yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ip bileklik görmek iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, dertlerin sonlanacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına inanılır.

Rüyada isim yazılı bileklik görmek iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, yere daha sağlam basmayı başaracağına delalettir.

Rüyada isimli bileklik görmek iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, rahat bir nefes alacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kahverengi bileklik görmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalpli bileklik görmek çocuk sahibi olacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada kaybolan bilekliği görmek sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kazancının çoğalacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına delalettir.

Rüyada kehribar bileklik görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, mutluluğu yakalayacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırık bileklik görmek işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, dinamik olacağına, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı bileklik görmek kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, hayattan her istediğini alacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kolda bileklik görmek yeni kişilerle tanışacağına, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kopmuş bileklik görmek başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, hayatından memnun olacağına, kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada künye bileklik görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına işarettir.

Rüyada lacivert bileklik görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada lastik bileklik görmek çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, maddi açıdan ferahlayacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada metal bileklik görmek insanları sakinleştireceğine, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına yorulur.

Rüyada mor bileklik görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mücevher bileklik görmek itibar kazanacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada nazarlıklı bileklik görmek hanesinde ve kazancında bereket göreceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine yorulur.

Rüyada örgü bileklik görmek şifa göreceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pahalı bileklik görmek farklı iş kollarına ulaşacağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, işinde tek söz sahibi durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parlak bileklik görmek imkânsızlıklarının biteceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada rengarenk bileklik görmek yeni bir sosyal çevreye gireceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şahmeran bileklik görmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sahte bileklik görmek kendi işinin sahibi olunacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada şans bilekliği görmek çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, malına mal, parasına da para ekleyeceğine işarettir.

Rüyada sarı bileklik görmek mal ve para kazanılacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, işindeki verimini yükselteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tahta bileklik görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine yorulur.

Rüyada turkuaz bileklik görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, gönlünün ferahlayacağına inanılır.

Rüyada turuncu bileklik görmek kalbini kırdıklarından helallik alacağına, uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, ekmeğinin artacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada uğur böceği bileklik görmek hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, zafer elde edeceğine, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, huzurlu günlerin geleceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yakut bileklik görmek en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, evlatlarına şefkatli bir tutum içinde olacağına, alacağı destekler sayesinde rahat nefes alacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil bileklik görmek iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, mutlu bir hayat süreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yıldızlı bileklik görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, büyük miktarda para kazanacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yüzük bileklik görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, atılacak adımlar sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına alamettir.

Rüyada zümrüt bileklik görmek güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Defne

Rüyamda eskiden sevdiğim adama onu sevdiğimi söylemek için konuşmak istedim konuşurken beyaz inceden bi bileklik yapmaya başladık sonra bir işi çıktı onun bilekliğim yarım kaldı o da alıp cebine koyup gitti geri döndüğünde aynı şekilde davranmıyordu bilekliğim yarım kaldı

Aaaa

hayırlı akşamlar. Rüyamda çeşmenin yanındaydım bileğimbe bembe boncuklu kırmızı kalpli bileklik olduğunu farkettim sonrs onu çıkardım yerine başka bileklik taktım ama rengini tam hatırlamıyorum. Hemen sonra orada pencerede cam vardı yansımamı gördüm pembe bileklik yine bileğimdeydi. arkamı dönüp cam yansımasından kendime yine baktım ve bileklik bu sefer yere kadar çok uzundu. Teşekkür ederim okuduğunuz için