Rüyada Binadan Aşağı Bakmak

Rüyada binadan aşağı bakmak zayıflayacağına ve sağlıklı olacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, sorunların aşılacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada binadan aşağı bakmak hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, maddi varlığının çoğalacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, kendini çok mutlu ve hafif hissedeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek katlı binadan aşağı bakmak çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hanesinde bolluk ve bereket olacağına, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Efkan

Merhabalar ,
Ben rüyamda bir deniz kenarında çok yüksek bir binanın en tepesinde terasında, tam ucda ayaklarımı sarkıtmiş oturmuş aşağı denizi aşağıları seyrediyordum, başkaları da vardı. Yanında akrabam olan bir kız ve erkek vardı. bunlar birden şakalasiyorlardi geriye doğru uzanıp boğuşmaya başladılar. o ara ayaklarıyla beni tepelediler bağırdım çagirdim duymadılar. az kalsın düşüyordum kıl payı ucundan kurtardim tek elimle tutundum düşmedim.