Rüyada Binanın Tepesinden İnmek

Rüyada binanın tepesinden inmek tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine, büyük kazanımlar elde edeceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına işarettir.

Rüya alimine göre sevgi ve barış ortamının kurulacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, bir kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, rüya sahibinin bir sorunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada binanın tepesinden inmek istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, devlette önemli bir kademede görev alacağına, para sıkıntısının olmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, rahat bir hayata başlayacağına, maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek binanın tepesinden inmek adından söz ettirecek adımlar atacağına, işlerinin yolunda gideceğine, lüksüne lüks katacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, istediği noktalara ulaşacağına, talihin yüzüne güleceğine, edilen zararların telafi edileceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments