Rüyada İsim Görmek

Rüyada isim görmek güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, bazı ortaklıklar kuracağına ve işine ve kazancına haram karıştırmayacağına alamettir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının yükseleceğine, yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, mutluluk verici bir olay yaşanacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdullah ismi görmek zarar gören insanlara yardım edeceğine, yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, geleceğinizin güzel olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ad isim görmek zorluklarını aşmayı bileceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ada ismini görmek çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yeni bir hayata adım atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ahmet isim görmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada alim ismi görmek alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, dertlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada alnında isim görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın isimlik görmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada alyansta isim görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, kazancının katlanarak çoğalacağına, kulağına küpe olacak nasihatler alınacağına işarettir.

Rüyada anıl ismi görmek pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, sevdiklerine daha bir yakın, düşmanlarına da dost olacağına inanılır.

Rüyada apartman ismi görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arapça isim görmek sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, hayatının güzelleşeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada arif ismi görmek gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada asaf ismini görmek iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, malının ve aşının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada asya ismi görmek doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada atatürk ismini görmek silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, kazancının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ateş ismi görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, sorumluluk alacağına ve karşılığında başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada atilla ismi görmek ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, bekarsa evleneceğine ve yuvasını güzelleştirmek için ömür boyu didinip çabalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada avukat ismi görmek sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada aydın ismini görmek kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, sevindirici haberler alınacağına delalettir.

Rüyada ayet ismi görmek şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret eder.

Rüyada ayfer ismi görmek rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına alamettir.

Rüyada ayhan ismi görmek iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aykut ismi görmek yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, açların doyacağına, aileye yeni bir bebeğin katılacağına işarettir.

Rüyada ayla ismini görmek huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada aynur ismi görmek işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayşe ismi görmek ekmeğinin ve kazancının artacağına, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayşegül ismini görmek işlerin bir sayede çok iyi bir hal alacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada aysel ismi görmek uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada ayten ismi görmek elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada azim ismi görmek mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, rızkın kesilmeyeceğine, sorunların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada aziz ismini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kafasını rahatlatacağına, işlerinin hızlanacağına alamet eder.

Rüyada azize ismini görmek uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada azra ismini görmek rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada azrail ismini görmek neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada baba ismi görmek son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına işarettir.

Rüyada bahar ismi görmek maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına yorulur.

Rüyada baki ismi görmek hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada banka ismi görmek hakkında kötü düşünen kimseleri utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, keyfinin yerine geleceğine, iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada baran ismini görmek yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına işarettir.

Rüyada barış ismi görmek hayırlı bir yola çıkılacağına, bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına delalettir.

Rüyada bayan ismi görmek sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bayram ismi görmek yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bekir ismini görmek ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada berat ismi görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yaşama dört elle sarılacağına, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beren ismini görmek gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada berk ismini görmek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, muradının olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada berkay ismini görmek büyük emekler vereceğine, hayatının düzene gireceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada berna ismi görmek kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada beytullah ismini görmek zor günlerin geride kalacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına alamettir.

Rüyada buğra ismini görmek konfor içinde yaşayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bünyamin ismi görmek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, rahat bir döneme gireceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine işarettir.

Rüyada burak ismi görmek işinde hep başarılı olacağına, kurtuluşu yakalayacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada buse ismini görmek her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çağrı ismi görmek doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, birçok işin birlikte yapılacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada cami ismi görmek insanlardan hürmet göreceğine, karanlıkların aydınlanacağına, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada can ismini görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada canan ismini görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, hastalıklarının azalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cansu ismini görmek manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin atılacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına alamet eder.

Rüyada cebrail ismini görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine rivayet eder.

Rüyada celal ismini görmek sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, şifa edineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada celil ismini görmek eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada cem ismini görmek hayatının güzelleşeceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cemil ismi görmek işlerinin açılacağına, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada cemile ismi görmek satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada cemre ismini görmek gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada cengiz ismini görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine inanılır.

Rüyada cennet ismi görmek hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına alamettir.

Rüyada çetin ismini görmek hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, güç, kudret ve iman sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada çiğdem ismi görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine inanılmaktadır.

Rüyada cin ismi görmek herkesin önünde olacağına, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına delalettir.

Rüyada cuma ismini görmek iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, itibar edineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanının ismini görmek sıhhat ve huzur bulacağına, merdiven atlayacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine alamettir.

Rüyada cüneyt ismi görmek ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine, başarıların çoğalacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına tabir olunur.

Rüyada davetiyede isim görmek hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine inanılır.

Rüyada davut ismi görmek mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, mal mülk kazanacağına, el attığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına alamettir.

Rüyada defne ismini görmek girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına alamet eder.

Rüyada defterde isim görmek ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, kısmet alacağına, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına inanılmaktadır.

Rüyada demir ismi görmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, uzun süre önce sorun yaşadığı bir iş arkadaşı ile aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz ismi görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, işlerinin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada derya ismini görmek satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına inanılır.

Rüyada didem ismi görmek güzel bir insan haline geleceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada dilek ismini görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, çok sevilip sayılacağına işaret eder.

Rüyada dini isim görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada doktor ismi görmek kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yüksek tahsil yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvarda isim görmek huzur içinde yaşayacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duygu ismi görmek bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine işaret eder.

Rüyada ece ismini görmek iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, hastalıktan şifa bulmaya, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ecrin ismini görmek elindeki yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada efe ismini görmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada ekrem ismini görmek hayırlı işlere girişileceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına inanılır.

Rüyada el basir ismini görmek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına yorumlanır.

Rüyada el cebbar ismini görmek kendi işine kavuşacağına, az da olsa feraha çıkılacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına alamettir.

Rüyada el kerim ismini görmek kinin ve düşmanlığın giderileceğine, sorunlarını aşacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine yorulur.

Rüyada ela ismi görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, kurulan yeni yaşamda isteklerine kısa zamanda erişileceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elif ismi görmek başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, talihinizin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada emel ismi görmek işlerinin çok açılacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalettir.

Rüyada emin ismi görmek çok güzel olaylar yaşanacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada emine ismi görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin gelişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada emir ismi görmek her türlü yakarışının karşılık bulacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine rivayet eder.

Rüyada enes ismi görmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ercan ismi görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada eren ismini görmek yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, rakibi karşısında çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine işarettir.

Rüyada erkan ismini görmek atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, tatsızlıkların aşılacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erol ismi görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini geride bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ertuğrul ismi görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, kazancının da mutluluğunun da artacağına yorulur.

Rüyada esma ismi görmek iyileşme göstereceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada esra ismi görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada evliya ismi görmek kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eylül ismi görmek uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eymen ismini görmek büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eyüp ismi görmek çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ezel ismi görmek hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanılan kişiler ile fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına alamettir.

Rüyada fatih ismi görmek gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fatma ismi görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, gireceği bir imtihanı alnının akıyla vereceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada feridun ismi görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada filiz ismini görmek mal mülk sahibi olunacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, işinde uzman bir tanıdığın birçok konuda kendisine yardımcı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada fincanda isim görmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, arabasını ve toprağının olacağına işaret eder.

Rüyada fırat ismini görmek çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine işarettir.

Rüyada firdevs ismi görmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine inanılır.

Rüyada firma ismi görmek maddi olanaklarının fazlalaşacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, para sıkıntısının olmayacağına tabir olunur.

Rüyada furkan ismi görmek parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına, yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gaffar ismini görmek onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gafur ismini görmek bazı durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına alamettir.

Rüyada gazetede ismini görmek neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada gizem ismini görmek inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde isim görmek dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, geçmişi unutup geleceğine, hayallerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada gonca ismi görmek çok iyi yerlere geleceğine, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine alamettir.

Rüyada güzel isim görmek ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, çocuk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada habib ismini görmek keyfinin ve neşesinin artacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada habibe ismini görmek atacağı bir adımdan karlı çıkacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, hak yolunda devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hacer ismini görmek sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, başarılarının takdir edileceğine alamettir.

Rüyada hafsa ismi görmek eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına delalettir.

Rüyada hakkı ismini görmek gayretlerinin ödüllendirileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada halil ismi görmek dertlerin biteceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada halis ismini görmek hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, hayatının daha kolay hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada halit ismini görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine yorulur.

Rüyada hamile ismini görmek üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, zorlukların bir anda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamza ismi görmek eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hanife ismi görmek keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada harun ismi görmek mutlu zamanlar geçireceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hasan ismi görmek yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine işarettir.

Rüyada havva ismini görmek mal sahibi olacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyada hayat ismini görmek bayram tadında bir ömür geçireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine inanılır.

Rüyada haydar ismi görmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hazal ismini görmek yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hikmet ismi görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hilal ismi görmek elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine, bereketli işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada hülya ismini görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada hümeyra ismi görmek bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine alamettir.

Rüyada ibrahim ismini görmek sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada idris ismi görmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, doğru seçimler yapacağına, hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ihsan ismi görmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada iki isim görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, güzel işlere imza atacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada il ismi görmek kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ilaç ismi görmek hak yoluna döneceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ilayda ismini görmek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, gireceği işten kazanç elde edeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilçe ismi görmek çok para kazanılacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına yorumlanır.

Rüyada ilker ismi görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, ticaret ehli olacağına alamettir.

Rüyada ilknur ismi görmek yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, eşi ile yeniden aşklarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ilyas ismi görmek sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, sosyal ilişkilerinin daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına inanılır.

Rüyada imran ismini görmek hasta olanın iyileşeceğine, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada inci ismi görmek büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve işlerine kaldığı yerden devam edebileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ipek ismini görmek yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada irem ismi görmek yardım almadan sorunlarından kurtulacağına ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye, akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada irfan ismini görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına alamet eder.

Rüyada isa ismini görmek bir koyulan işten yüz kazanılacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ishak ismini görmek gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, iş yaşamında söz sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ismail ismi görmek hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine işaret eder.

Rüyada israfil ismini görmek yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine alamettir.

Rüyada kaan ismi görmek büyük bir makama geleceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kader ismi görmek zorlukların biteceğine, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, kısaca bir süre sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kadın ismi görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına alamettir.

Rüyada kadir ismi görmek ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kadriye ismi görmek dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına alamettir.

Rüyada kahhar ismini görmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, kazancının çoğalacağına, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kamil ismi görmek ailenin büyüyeceğine, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kapıda isim görmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, bütçesinin genişleyeceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kardeşinin ismini görmek başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine alamettir.

Rüyada kayra ismini görmek spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, yaşamına bolluk geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kayyum ismini görmek hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, aynı hataları yapmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kemal ismini görmek saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, dileklerinin kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kevser ismi görmek yaptığı işlerin içine sineceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kezban ismi görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, güzel bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kitap ismi görmek maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolda isim görmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, her şeyin gönlünce olacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada kübra ismi görmek yaşamının kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, rahat erileceğine işaret eder.

Rüyada kuranda isim görmek hayalini kurduğu her şeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, işlerini toparlayacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada levent ismini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine rivayet eder.

Rüyada leyla ismi görmek üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, etrafında dikkat çekeceğine inanılır.

Rüyada lise ismi görmek aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, sorunların çabucak halledileceğine, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada listede isim görmek çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına delalettir.

Rüyada makbule ismini görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, itibar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada marka ismi görmek ticaretinin genişleyeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada medine ismi görmek ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı yerden devam edeceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada mehdi ismini görmek dünya malının çoğalacağına ve kişinin rahatlığa ereceğine, kazancını iki kat arttıracağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına tabir olunur.

Rüyada mehmet ismi görmek hayalindeki işi gerçekleştireceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada melek ismi görmek korkularından, kötü duygularından arınacağına, makamını garantileyeceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada melih ismini görmek sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada melis ismi görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının son bulacağına, malın bereketinin artmasına alamet etmektedir.

Rüyada melisa ismi görmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada meltem ismi görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mert ismini görmek maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sağlık sorunun kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada merve ismi görmek artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada meryem ismini görmek yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, sağlık sorunun kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada meslek ismi görmek mevki makam sahibi olunacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mesut ismi görmek rahat bir hayat sürüleceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine delalettir.

Rüyada mevlana ismini görmek yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada mezar taşında isim görmek çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, borçların kısa sürede kapanacağına alamet eder.

Rüyada mezarda ismini görmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta isim görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına alamettir.

Rüyada mikail ismi görmek uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde
kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mina ismini görmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada miraç ismi görmek ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada miray ismini görmek eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rahat nefes alacağına, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mücahit ismini görmek ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına işaret etmektedir.

Rüyada muhammed ismi görmek kazancının ve rızkının garanti olacağına, hanesinin güzelliklerle dolacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada muhammed sav ismini görmek kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada muhsin ismini görmek yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, rahatının yerinde olacağına yorulur.

Rüyada muktedir ismini görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına yorulur.

Rüyada münevver ismini görmek alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, bereket ve zenginlik bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada murat ismi görmek kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, tutumlu ve eli sıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada musa ismini görmek bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada naim ismini görmek verilen sözlerin tutulacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada nazlı ismini görmek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada necla ismi görmek aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, iş projelerinin gerçek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada nergis ismi görmek yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada nesrin ismini görmek sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nihal ismini görmek sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, rahatlığa ereceğine, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine alamettir.

Rüyada nimet ismi görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına rivayet eder.

Rüyada nisa ismi görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nuh ismini görmek çok güzel günler yaşayacağına, eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, hayallerinin gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nur ismi görmek sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, sıkıntılarının sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada nuray ismi görmek ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine işaret eder.

Rüyada nurcan ismi görmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına kadın ise eşi ile başarılı işler yapacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada nurgül ismi görmek uzun soluklu ve mutlu bir ilişkiye başlanacağına, birçok iş teklifi alınacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına rivayet eder.

Rüyada nuri ismini görmek çok büyük bir işin başına getirilmeye, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nurullah ismini görmek büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine tabir olunur.

Rüyada oğlunun ismini görmek dertlerinden kurtulacağına, büyük kazançların elde edileceğine, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada oğuzhan ismini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada okul ismi görmek aileye büyük bir ev alınacağına, insanlara iş öğreteceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüyada ömer ismi görmek eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada ömür ismini görmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, rahat edeceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada onur ismini görmek kendi işini kuracağına, kısa bir süre sonra sorunların aşılacağına, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına yorulmaktadır.

Rüyada osman ismi görmek beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ozan ismini görmek rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada özge ismini görmek rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada özgür ismi görmek aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına tabir olunur.

Rüyada özlem ismi görmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, hayata karşı güçlü olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada padişah ismi görmek hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patronun ismini görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada pınar ismi görmek işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada poyraz ismi görmek bol muhabbette olacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada rana ismini görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada recep ismi görmek eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada resul ismi görmek kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada resulullah ismini görmek kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, elinin darda kalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada rukiye ismi görmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rümeysa ismini görmek amaçlarını yerine getireceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada saadet ismi görmek duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şafi ismini görmek yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, esenliğe ve feraha kavuşacağına, toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sahabe ismi görmek zengin olacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada şair ismi görmek aile bireyleri ile aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, çok saygın bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sait ismini görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada salih ismi görmek aylık gelirinin artacağına, kısmetinin açık olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada saliha ismi görmek zengin olunacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, şans ve bereket kapılarının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada samet ismini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, çok önemli noktalara geleceğine, hastalıktan şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada şarkı ismi görmek yüksek moral sahibi olunacağına, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, kazancın her daim artacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işaret eder.

Rüyada seda ismini görmek içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, sevdikleri ile birlik ve dayanışma halinde olacağına, her anlamda güçleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada şehir isimleri görmek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada selma ismi görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sema ismi görmek aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kazançlı işler yapacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada sena ismi görmek çoluk çocuğa karışacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada serap ismini görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada serdar ismini görmek zenginlik elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına yorulur.

Rüyada şerife ismi görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, kısmetinin açılacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada serpil ismi görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevda ismini görmek kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği adamın ismini görmek şartlarının zenginleşeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin insanın ismini görmek adını işiyle duyuracağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, dünyanın güzelliklerinden istediği şekilde istifade edeceğine yorumlanır.

Rüyada sevgi ismini görmek dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine rivayet eder.

Rüyada sevim ismi görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada şeyma ismini görmek dinini yaşayacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sibel ismi görmek maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, bir anda atılıma geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sıdıka ismi görmek aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada sinan ismi görmek bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, kırgınlıkların geçeceğine delalet eder.

Rüyada sinem ismini görmek projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, hayırsız bir kapıyı kapatacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şirket ismi görmek kazancının istediği oranda artış göstereceğine, hasta olanın iyileşeceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işaret eder.

Rüyada sokak ismi görmek mutlu olunacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına inanılır.

Rüyada soy ismini görmek işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su ismi görmek sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada suat ismini görmek evinin bereketinin artacağına, kazancının artacağına, mal edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada sude ismini görmek rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şükran ismi görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, kazancının istediği oranda artış göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada şule ismi görmek rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada süleyman ismini görmek uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza işaret ettiğine inanılır.

Rüyada suna ismini görmek hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sure ismi görmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatması için çok etkili olacağına inandığı hamleler yapacağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli aynı ismi görmek aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, ailesinin tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada süreyya ismi görmek mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tabelada ismini görmek hak yoluna döneceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada tabutta isim görmek yeni bir şehre ya da eve yerleşileceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabutun üstünde isim görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, ferahlığa çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada taha ismini görmek yüklü bir miktar borç verileceğine bu sayede hayır duası alınacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tahtada ismini görmek kırgınlıkların sona ereceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tanıdık isim görmek rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, dertlerin biteceğine, yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tolga ismi görmek gururlu bir hayat süreceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına alamettir.

Rüyada torununun ismini görmek verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuba ismi görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Rüyada tülay ismi görmek hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına delalet eder.

Rüyada turgay ismini görmek aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, yeni bir ortama girileceğine, işlerin yoluna gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uğur ismi görmek evliler için yeni bebek müjdelerine ve bekarlar için evlilik haberleri alınacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ümit ismini görmek can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ümmühan ismi görmek başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, iyi kalpli, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine delalettir.

Rüyada umut ismini görmek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, en yakınındaki kişi ile birlikte kâh ağlayacağına kah güleceğine, fakat ne olursa olsun ağızlarının tadının hiç bozulmayacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada üniversite ismi görmek işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına alamet eder.

Rüyada ünlü isim görmek çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine, hayat enerjisinin yenileneceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına yorumlanır.

Rüyada vali ismini görmek elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, önemli kararlar alınacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine işaret etmektedir.

Rüyada vedat ismi görmek çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, yetim sevindireceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada veli ismini görmek zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına alamet eder.

Rüyada veysel ismi görmek hedeflerinin karşılık bulacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada veysel karani ismini görmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada volkan ismini görmek sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, alacağı bir sonuçtan mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada yabancı isim görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işaret eder.

Rüyada yabancı ülke ismi görmek hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, dertlerin sonlanacağına, sorunlarını aşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yağmur ismi görmek sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, çıkılan yolculukların şans getireceğine, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakup ismini görmek kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada yaşar ismi görmek halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yasemin ismi görmek birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine delalet eder.

Rüyada yasin ismi görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yer ismi görmek kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına delalettir.

Rüyada yiğit ismini görmek evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yıldız ismi görmek sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine alamettir.

Rüyada yılmaz ismi görmek bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine işaret eder.

Rüyada yücel ismi görmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, dertlerine derman arayacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada yunus emre ismini görmek çok güzel günler görüleceğine, geçim derdinin biteceğine, huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yunus ismi görmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına alamettir.

Rüyada yusuf ismi görmek yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzükte isim görmek daha dikkat çeken ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine, ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada zafer ismini görmek kısmetli kapıların açılacağına, kimse ile tartışmayacağına, yaşamının bir disipline oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada zehra ismini görmek eğer zor durumlara düşülmek istenmiyorsa önceden bu durumlarla ilgili önlemler alınması gerektiğine ve işlerin ancak bu şekilde düzeleceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada zekeriya ismini görmek yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada zeki ismini görmek çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine delalet etmektedir.

Rüyada zeynep ismi görmek atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, çıkacağı bir yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada zuhal ismini görmek geçim derdinin ortadan kalkacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine tabir olunur.

Rüyada zümra ismini görmek kem gözlü insanların uzaklaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rumeysa

Rüyamda Yakup isminde bir tanıdık vardı. Apartmandan inerken koşarak ona yetişiyordum.Ona kendisine boş olmadığımı söylüyordum. Gülüyordu ama ben ne yapabilirim diyordu. Bende babamdan çekinme teklifi biz getiririz diyordum kabul ediyordu. Mutlu bir sekilde uzun bir yolda beraber yürüyorduk.

Rumi

Rüyamda Yakub isimli birini görüyordum. On beş gün sonra seni istemeye gelecekler diyordu annem. Ama biz seni vermeyeceğiz. Kalbimde derin bir acı ve üzüntü hissediyordum. Çünkü ikimizde evliliğin olmasını çok istiyorduk. Bu Yakub’u gerçekte tanıyorum.

Rumeysa

Rüyamda Yakup isimli birini görüyordum bu gerçek hayatta tanıdığım biri. Rüyamda bir inşaat alanından çıkıp gemiye biniyorum ordan tekneye sonra karaya çıkıyorum ve bu yakubun yanına gidiyorum.
Rüyamda onunla nişanlıydık ve ev eşyaları seçiyorduk. Çekmeceli sehpa gibi birşey istiyorduk. Hasta olmuştu ben ona bitki çayı kaynatıyordum. Daha sonra kişiliklerimiz hakkında konuşurken bizim aile zaten çok sabırlı müsamahakar gibisinden konuşuyordu beni rahatlatmaya çalışıyordu. Sevgiyle bakıyordu ban

Kürşad

rüyamda üniversitede kadın öğretmenimin ismi soyismini kendi soyadımla beraber bir kağıda yazılı şekilde kağıdı birazda zorlanarak açtığımı gördüm.

Mete

rüyada kağıda yazılı bir şekilde üniversitedeki kadın öğretmenimin ismini gördüm.

Ro

Merhaba, rüyamda hamza isimli birini gördüm.benden hoşlandığını söylüyordu.aslında başka biri ile de görüşüyormuş ama benimle beraber olmak istediğini söylüyordu.O kız ile konuşcağını söylüyor.bu arada benim de yasin isimli birine görüşme sözüm varmış ve O tam bana açılacakken hamza ile görüşüyorum aslında üzülüyorum yasin ile görüşemediğime.Sonra hamza ile görüştüğümde bana beyaz bir araba hediye aldığını ben ise böyle bir hediyeyi kabul edemeyeceğimi söylüyorum eve gidiyorum.Evde kapı çalıyor,abim gelmiş ve arkadaşın seni bekiyor diyor yemek gidecekmişsiniz.bi bakıyorum hamza.Abimi nasıl ikna etti acaba diyorum.Yani abimin onayı alıyor bizim görüşmemiz için..Film gibi oldu biraz,kusura bakmayın.Bekar biriyim.Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.