Rüyada Birden Fazla Kurbağa Görmek

Rüyada birden fazla kurbağa görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, ailesi ve sevdikleri ile her geçen gün daha bir kenetleneceğine tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin yüksek makamlara geleceğine, hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yüksek makamlara geleceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, rütbe alacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birden fazla kurbağa görmek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada birden fazla kurbağa görmek sevgisinin artacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, dualarına karşılık alacağına, hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına işarettir.

Rüya tabirlerine göre yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments