Rüyada Birikmiş Yağmur Suyu Görmek

Rüyada birikmiş yağmur suyu görmek ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini gururlandıracağına, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, kar sağlayacağı işlere gireceğine işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin çok başarılı olacağına, hayatının düzene gireceğine, anne baba duasının alınacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birikmiş yağmur suyu görmek her daim temkinli olacağına, küs insanların barışacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, şansının iyiye döneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin zor zamanların biteceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yerde birikmiş yağmur suyu görmek makam sahibi olacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments