Rüyada Su Seli Görmek

Rüyada su seli görmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, her zaman sevgi göreceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına, değişik iş kollarına yöneleceğine, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu kitabına göre imkânlarının daha geniş hale geleceğine, çok büyük başarı kazanacağına, yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bulanık su sel görmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bazı olumsuz durumlardan kurtulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu su sel görmek gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Ayrıca bu rüya güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, bilgili bir iş arkadaşından mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada temiz su sel görmek tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, mal mülk edineceğine, neşeleneceğine delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin büyük atılımlar yapacağına, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, itibarının ve makamının artacağına işarettir.

Rüyada yağmur suyu sel görmek her geçen gün daha ünlü olunacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, her zaman destek göreceğine, inanca ve cesarete sahip olacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine yorulur.

Rüya anlamına göre bir işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, ticaretten yana şansının açık olacağına, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hatice ö.

Rüyamda çalıştığın yerin bahçesine çıkıyoruz ve yağmur suları okadar cokkk ayakkabılarıma doluyor.Yolun kalan kısmında ayakkabılarım kötü olmasın diye çıkarıp elime alıyorum.Su olan yeri o şekilde bitiriyorum.

Dilan Dogan

Merabalar ruyamda nehir kenarındayım kovalarin içinde çamurlar var ve nehir rengi çamur olmuş akıyor yanimda kuzenimi görüyorum