Rüyada Bisiklet Tekerinin Yarılması

Rüyada bisiklet tekerinin yarılması çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, hasta ise iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sorunlarının günden güne azalacağına inanılır.

Rüyada bisiklet tekerinin yarılması büyük mutluluk verecek olayların yaşanacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine, hayırlı bir işe başlayacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada bisiklet tekerinin yarılması risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hastalıkların biteceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre uğradığı zararların telafi edileceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments