Rüyada Boğa Olduğunu Görmek

Rüyada boğa olduğunu görmek sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, uzun bir süre yolunda engeller olmadan yürüyeceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına işaret etmektedir.

Yorumcuya göre maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, öz güven konusunda daha iyi hissedeceğine, saygınlığının artacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına delalet eder.

Rüyada boğa olduğunu görmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, korkularından, endişelerinden kurtulacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada boğa olduğunu görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, kazancının tükenmeyeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, başkaları ile muhabbetinin artacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına yorumlanır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin aksiliklerin elbirliği ile bir bir aşılacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments