Rüyada Boğadan Kaçmak

Rüyada boğadan kaçmak aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz boğadan kaçmak yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından Allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada boynuzlu boğadan kaçmak kendisine yapılan iyilikleri karşılıksız bırakmayacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, kariyer sahibi olacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, korkularını yeneceğine yorumlanır.

Rüyada kızgın boğadan kaçmak bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, yüzünün güleceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, hak yolunu bulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çok mutlu olacağı günler geçireceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı aşinalık edineceğine, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada kurbanlık boğanın kaçması aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, faydalı şeyler yapacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, rızkının genişleyeceğine, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına işaret eder.

Rüyada sarı boğadan kaçmak yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin küs oldukları ile yeniden barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah boğadan kaçmak güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, esenlik içinde olacağına, ekmeğinin bereketleneceğine, bir miras konusunda hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine inanılmaktadır.

Ulemaya göre azla yetinmek zorunda kalmayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ateşböceği

Siyah boğadan kaçmak

Zeynep Kayretli

Rüyamda evimizin içinde siyah boğa besliyormuşuz. Boğa birden evin içinden koşarak geliyor ben iki oğlum kaynanam dışardayız. Boğa balkon caminı kırıp evden çıkıyor delirmiş gibi üzerize koşuyor çocuklarım bir yana ben Bir yana ayrılıyoz en küçük oğlumun arkasına koşuyor Biga. Kaynanamda onların arkasından koşuyor o korkuyla uyandım.Hocam bu rüyam ne anlama gelir?

Cengiz

Rüyada boga yada inek orta derece boynuzlu sürü halinde her renkten var .ilerlerken tek tek beni kovalamasi dik ve yüksek kayalara çıkamama rağmen onlarında çıkması ve halen kovalamasi boynuzlariyla kafasıyla vurmaya çalışması ve kurtulmak sonra ilerlerken başka boga yada ineğin yeniden kovalamasi benim kaçmam nedir acaba manası güzel olur inşallah amin

Nilüfer

Rüyamda arkadaşlarımla birlikte okuldan çıkıyoruz okuldan sonra bi dağ gibi bi yerden yukarı çıkarken bi boğa bizi kovalamaya başlıyor arkadaşlarımla birlikte baya tunellerden geçip onlardan kaçıyoruz kurtuldugumuz yerde eski sevgilimde görüyorum oda bizimle birlikte kaciyormus bogalardan bunun ne anlama geldiğini merak ettim

Nilüfer

Teşekkürler

Cem

Rüyada evimin sokağında baştan sona kadar siyah boğa beni kovaliyordu hemde iki kere

Cem

Teşekkür ediyorum.

Elif I.

Rüyamda mahallede oyun niyetine siyah boğayı serbest bırakıp kovalamaca oynanıyordu tabi ben oynamıyordum ama boğaya denk gelince ben de kaçmak ve saklanmak zorunda kalıyordum garip bir rüyaydı manası nedir? Ayrıca normal olarak boğa delirmiş gibiydi nereye saldıracağını şaşırmıştı ve insanlar da alay eder gibi beni yakalayamaz ki gibisinden onun ulaşamayacağı yerlerden tahrik edici hareketler yapıyordu hayvancağıza