Rüyada Bordo Yazma Örtmek

Rüyada bordo yazma örtmek yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına delalet eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, maneviyatının güçleneceğine, rızkın genişleyeceğine, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bordo yazma örtmek mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, ailesini rahat ettireceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, rakiplerini alt edeceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada bordo yazma örtmek rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments