Rüyada Börek Yemek

Rüyada börek yemek işlerinin başarılı olacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı görenin sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının evinde börek yemek borçlarını ödeyeceğine, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşınla börek yemek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada baklava börek yemek sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, her geçen gün başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada ballı börek yemek hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, her anlamda güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının böreğini yemek alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, yaşamayı bileceğine inanılır.

Rüyada bayat börek yemek subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz börek yemek kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, elinin bolluk göreceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada börekçide börek yemek çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulgurlu börek yemek geleceğinin güzel olacağına, çok üst mevkilere geleceğine, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada camide börek yemek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, rahata ereceğine, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cevizli börek yemek iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çiğ börek yemek düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çikolatalı börek yemek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, anne babanın hayır dualarının alınacağına, çıkılacak bir yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çok börek yemek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada çökelek böreği yemek ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının artacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, hatalarını düzelteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada domatesli börek yemek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına inanılmaktadır.

Rüyada düğünde börek yemek takdir edilen bir iş sahibi olacağına, yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada et böreği yemek yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, güç ve cesaret alacağına delalet eder.

Rüyada fırında börek yemek dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına işarettir.

Rüyada fıstıklı börek yemek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada gizlice börek yemek malının, parasının, bağının ve bahçesinin artacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada gül böreği yemek daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, modern insanlarla tanışılacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel börek yemek uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, kötü kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada haşhaşlı börek yemek hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yapılacak bir değişikliğin, bir yeniliğin kendisine şifa olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ıspanak böreği yemek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, hastalıkların kalmayacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıspanaklı börek yemek darda olan bir aile dostuna maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, hayırlı bir evlilik yapılacağına delalet eder.

Rüyada iştahla börek yemek ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine yorulur.

Rüyada kabak böreği yemek komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına alamettir.

Rüyada kalabalıkla börek yemek maddi anlamda rahatlamaya, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada kaşarlı börek yemek gönül işlerinin hareketleneceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, hikmet sahibi olacağına delalettir.

Rüyada katmer börek yemek mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, şükrederek yaşayacağına, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada kızarmış börek yemek tazeleneceğine ve canlanacağına, galibiyetlerinin çoğalacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kol böreği yemek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada komşuda börek yemek eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kurabiye börek yemek karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, arabasını ve toprağının olacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada kürt börek yemek keyfinin yerinde olacağına, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına inanılır.

Rüyada kurtlu börek yemek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada küt böreği yemek ruhunun üzüntüden kurtulacağına, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada laz böreği yemek hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, makama ve rızka sahip olacağına alamet eder.

Rüyada lorlu börek yemek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine yorumlanır.

Rüyada mantarlı börek yemek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada milföy börek yemek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, mutluluğunun büyüyeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada misafirlikte börek yemek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada nohutlu börek yemek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oruçlu iken börek yemek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, problemleri teker teker çözeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada oruçluyken börek yemek büyük işlere imza atacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada ot böreği yemek konforunun ve lüksünün baki kalacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, sevilen ve saygı duyulan kişilerden her başı sıkıştığında yardım alınabileceğine alamettir.

Rüyada pasta börek yemek acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, elindeki işi rayına oturtacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada pastanede börek yemek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada pastırmalı börek yemek hayatında yeni bir döneme başlayacağına, hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada patates böreği yemek zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, moral bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada patlıcanlı börek yemek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pırasa böreği yemek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada poğaça börek yemek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, yeni mekânlara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada sade börek yemek eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, başarısının ve mutluluğunun artacağına, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada sarma börek yemek ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine inanılır.

Rüyada sebzeli börek yemek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, büyük atılımların yapılacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada sıcak börek yemek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına alamettir.

Rüyada sıkma börek yemek uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine işarettir.

Rüyada sofrada börek yemek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, doğru yatırımlar yapacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına alamet eder.

Rüyada soğanlı börek yemek bol nimete kavuşacağına, ticaretin önünün açılacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sosisli börek yemek eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına işaret eder.

Rüyada sucuklu börek yemek çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, çok mutlu olunacağına ve bu mutluluğun verdiği güç ile büyük başarılara imza atacağına, son model arabaya sahip olacağına delalet eder.

Rüyada sulu börek yemek herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada susamlı börek yemek sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, düşmanlarını kaybetmeye, çok sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sütlü börek yemek maddi yükümlülüklerinin azalacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına inanılmaktadır.

Rüyada tahinli börek yemek yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, mesleğinde çok başarılı olacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine işarettir.

Rüyada tarhana böreği yemek sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tatlı börek yemek büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada taze börek yemek itibar göreceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına yorulur.

Rüyada tepsi börek yemek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tereyağlı börek yemek hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, çok büyük ses getireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tuzlu börek yemek uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, kariyer sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzümlü börek yemek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, hayırlı kapılar açılacağına, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yağlı börek yemek insanların takdirini kazanacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yanık börek yemek zor geçecek bir çalışmanın yüklü miktarda kazanç getireceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, yeni işlere girişileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yanmış börek yemek nazar eden insanların haddini bildireceğine, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada yatakta börek yemek ticaretinin hızlanacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına yorulur.

Rüyada yoğurtlu börek yemek hasret çekenlerin kavuşacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada zeytinli börek yemek hedeflerinin gerçekleşeceğine, aradığı şifaya kavuşacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda komşuma börek gönderdim, oda bana böreği geri gönderdi, içimden böreği niye gönderdi diye geçiriyorum. Elimde börekten Bi parça var, güzel görünüyor yiyorum.

Hatice

Rüyamda komşumuz börek yapmıştı normal tepsiye dizdığı böreğin dışında iki adet farklı sarmalı çıtır börek vardı ben onalrdan birini alıp yedim

Hatice

Teşekkür ederim 🌺

Emine

Rüyamda eşimle beraber bi oda da egleniyorduk .
Annem sıcacık içi peynirli üstü yumurtalı birazda yağlı bir borek getirdi ve ben onu bı güzel iştahla yedim .tadı rüya da olsa o kadar güzeldi ki anlatamam.guzel sıcak börekleri annem bana yedirdikten sonra esime bozulmuş biraz yanmış borekleri verdi ve o bunu hakediyor dedi.. gündüz niyetine .. hayırlara inşallah.

Emine

Teşekkür ederim

zeynep

ruyamda bi pastane veya borekci gibi bi dukkanin kapisinin orda bekliyorum arkamdan birisi sirtima ayagiyla tekme atiyo bende borekcinin icine giriyorum ve tepside borek goruyorum ve yiyorum tekme atan kisiyi tanimiyorum