Rüyada Yaraya Merhem Sürmek

Rüyada yaraya merhem sürmek büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, maddi sıkıntı çekmeyeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yaraya merhem sürmek tabiri caizse can bulacağına, yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, üzüntülerin biteceğine, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının yarasına merhem sürmek Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, para sıkıntısının olmayacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, bolluk içinde yaşamaya, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Öznur

Rüyamda evimizin balkonunda kardeşim ve kilolu bir bebek oturuyo ilk bebeği karabasan felan zannediyorum ve yüzüne La Havle Vela Kuvette Illa Billa Aliyul Azim deyip ufluyorum ve bebek ben üç harfli degilim diyo ve ayakları yara olmuş hoslanmamama ragman siyah cam şişeli ilaç alıp içi çubuklu ilacın rengi sarı ve sıvı cubuga cektirip çocuğun ayaklarındaki yaralara sıkıp sürüyorum. Merhem değildi ama şurup gibi bi ilaçtı. Cocukta esmer sarı saçlıydi bebek ama büyük insan tarzında konuşuyordu.

Melike .

Rüyamda sevgilimle tatil gibi bi yerdeyiz sokakta yürüyoruz ilk saglık ocagı gibi bi yere gittik kegıt aldık sonra sevgilim eczaneden merhem aldı karışım gibiydi ama bi tabak gibi bişeyde ellerime baktım yuvarlak kırmızılıklar vardı onlara sürmeye çalışıyorduk

Melike .

Tesekkur ederim yorumunuz icin istedigim hayata kariyer basarisina yorumlanabilir mi peki kazanmaya

Şerife

Rüyada sol kolumda olan yanık izlerine merhem sürdüm ve merhem sürünce yaralarım yandı

Şerife

Teşekkür ederim

celin

merhaba rüyamda yaralı bir kola merhem arıyordum ama baya çürümüş bir yaraydı bulamadan uyandım anlamı nedir acaba

Emine

Rüyamda daha önce bana çok kötülük yapan goruşmediğim kadın rüyamda belimin sagtarafina merhem sürdü ne anlama geliyor

.

Rüyamda eski sevgilimle tartışıyorduk olay durgunlastiktan sonra kolumda yanik vardı ve hafif kaniyordu o da krem çıkarıp sürmek istedi ilk başta kırgın olduğum için hayir dedim ama canımın acıdığını görünce tekrardan surcem deyil kremi yaraya sürdü

Sema ali

Tutanda boynumu arı soktu. Yaşlı bir adam korkma merhem sürecem diyor ve merhem sürüyor

Çilem Gül

Rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm ve dirseğinde ki yaraya krem sürdüm bana güldü . Ama son birkaç aydır konuşmuyoruz