Rüyada Boru Açmak

Rüyada boru açmak mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, esenlik bulup, hafifleyeceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, hayırlı işe işaret eder.

Rüyada boru açmak ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, olumlu bir değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına yorumlanır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin hayatının güzelleşeceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada tıkalı boru açmak uzun bir ömre sahip olacağına, rızkının genişleyeceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kemal

Rüyamda bir bahçede çamurla dolu bir büyük sulama borusumu bir kaç kez ittirerek açtım

Özlem

Rüyamda küvette oturuyordum (üzerimde kıyafetlerim ile). Aşağıdan tıkanıklığı açmak için uğraşıyorlar di ve açıldı. Üzerimi temizleyip sonra oradan çıktım.