Rüyada Borudan Kurum Dökülmesi

Rüyada borudan kurum dökülmesi Allah’ın yolundan gideceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre ilerleyeceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, yeni bir hayat kurulacağına, başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada borudan kurum dökülmesi stresten uzaklaşılacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, olumlu gelişen olayların önünü açacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına inanılır.

Rüyada soba borusundan kurum dökülmesi kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin zor günlerde insanlara yardım edeceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, borçluysa borcunu ödeyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emel

Rüyamda annemlerin evinde yanan sobanın içine borudan kurum döküldü ve ölen babaannem maşa ile kurumu temizlemeye çalışıyordu bende yapma soba sönecek dedim babaannem bana kızgın bir şekilde baktı