Rüyada Boy Ayna Görmek

Rüyada boy ayna görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, önemli bir kişi haline geleceğine, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada büyük boy aynası görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüyada eski boy aynası görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, kendisini keşfedeceğine, dileklerin sorunsuzca yerine geleceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sağlığının iyileşeceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, işinde yükseleceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırık boy aynası görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, aile büyüklerinin takdirinin kazanılacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, hayatının bir anda güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Boy Ayna Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Gunduzniyetine hocam ruyamda bir evdeyim Ama yuksek bit evdeyim karsimda uzun boy aynasi var.giyinmmisim aynaya bakiyorum.evin duvari yok o duvardan tan tarafta uzun bit merdiven var tastan.kiz yegenim elinde posetle yukari cikiyor.halamla karsilasiyor konusuyorlar.benim baktigimi gorunce susuyorlar.ben hemen saklandim gormesinler diye.sanki bir sorunu vardi yegenimin.yukari cikti sonra. Bayanim hocam yorumlarsaniz sevinirim

  • Sevgili Deniz,
   Rüyada yüksek katta bir evde uzun boy aynası görmek ve karşısında giyinmek sonuçlara ve iyiliğe rivayet eder. Bu rüya riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına; bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine işaret eder. Rüyada yeğeninin merdivenden çıktığını ve ondan saklandığını görmek dedikodudur. Bu rüya, rüya sahibinin dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işarettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlıklara çıksın…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.