Rüyada Bulanık Suda Boğulan Görmek

Rüyada bulanık suda boğulan görmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, mevkilerinin yüksek olacağına, ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin herkesin desteğinin alınacağına, büyük işlere imza atacağına, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bulanık suda boğulan görmek çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, güzel sözler işiteceğine, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre başarılı adımlar atacağına, rızkın kazandığı başarılar oranında çoğalacağına, deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çocuğunun bulanık suda boğulduğunu görmek memur ise terfi edeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, anne duasının alınacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, herkesin takdirinin toplanacağına, kazancının eksilmeyeceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments