Rüyada Bulgur Savurmak

Rüyada bulgur savurmak kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, çok farklı bir kişi olacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, pişman olup, tövbe edeceğine delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, makam sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulgur savurmak kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, büyük tartışmaların sonlanacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin işlerinde önemli adımlar atacağına, yaşama dört elle sarılacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, atılıma geçeceğine, güzel günler için yaşayacağına, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bulgur savurmak adından başarıları ile söz ettireceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak büyük adımlar atacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına delalettir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, sözünde duracağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments