Rüyada Bulgurlu Sarma Görmek

Rüyada bulgurlu sarma görmek sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, masraflarının azalacağına, sermayesinin çoğalacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, hayatın yüzüne güleceğine yorulur.

Rüya alimlerine göre maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, lüks bir hayat geçireceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, sevdiği kişiler sayesinde keyifli günler geçireceğine, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bulgurlu sarma görmek keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla uzlaşma ve barış sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, gönlündeki gibi sevileceğine, zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada bulgurlu sarma görmek iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, güzel ameller işleyeceğine, ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin bekârlığına da veda edeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, problemli durumlardan birinin çözüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments