Rüyada Bulutlu Gökyüzü Görmek

Rüyada bulutlu gökyüzü görmek daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine işaret eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına delalet eder.

Rüyada beyaz bulutlu gökyüzü görmek çok iyi yerlere geleceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, malının ve parasının çoğalacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine alamettir.

Rüyada mavi bulutlu gökyüzü görmek aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, çocuklarına sanat öğreteceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, bahtın açılacağına, düşmanların barışacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azimhan

Rüyamda bir sandalyede oturmuş beyaz bulutlu gökyüzünü izleyip ağlıyorum. Bir süre sonra gökyüzünde bir sürü paraşütçü görüyorum. Bunlar iniyor ve yanlarında suçlular olduğunu ve bu suçluları bizim eve kitlemeleri gerektiğini söylüyorlar. Ben şiddetle karşı çıkıyorum çünkü sevdiğim kadın evde gibi hissediyorum. Rüyada burada bitiyor. Teşekkürler.

Azimhan

İnşallah çok teşekkürler