Rüyada Büyük Abdestini Çamaşırına Yapmak

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yapmak çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibinin sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, beklediklerini duyacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, rahata ereceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, mal mülk edineceğine inanılır.

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yapmak maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine, yüzüne kan geleceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, canının ve malının garantide olacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük abdestini çamaşırına yapmak anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, zahmetli işlerin kolaylaşacağına yorumlanır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, geçim derdi nedir bilmeyeceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments