Rüyada Buz Satmak

Rüyada buz satmak endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, daha iyi imkânlara sahip olacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, dertlerin dermanının bulunacağına, harcama gücünün artacağına, sorunlarının yakında biteceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine tabir olunur.

Rüyada buz satmak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, üzüntülerin sona ereceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada buz satmak evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, kendini destekleyen kişilerle çalıştığı için işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre mutlaka emeline nail olacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere gelineceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments