Rüyada Buzda Oturmak

Rüyada buzda oturmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, sorunlarından kurtulacağına, hayırlı bir haber alınacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada buzda oturmak kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yoğun duygular yaşayacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına, iyi zamanlar geçireceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çok hayırlı günler görüleceğine, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, evliliğinde çok mutlu olacağına, şansının ve kısmetinin bir ömür kendisine hayır getireceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına delalettir.

Rüyada buzda oturmak huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, dostlar arasında yaşanan tatsız olayların çözümü için arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, iş ve özel yaşamında yüzün güleceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, başarının ve mutluluğun geleceğine, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, başarılarının artacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments