Rüyada Buzlu Su Hazırlamak

Rüyada buzlu su hazırlamak belli bir kazanç elde edileceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, kazancının garanti ve sabit olacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, düşmanlık besleyen birinin kötü bir emeline ulaşamayacağına, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına inanılır.

Rüyada buzlu su hazırlamak çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına, helal kazançlar elde edeceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin evinde bereketin eksik olmayacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, hak yemeyeceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına alamettir.

Rüyada buzlu su hazırlamak anne ve babasının her zaman başında olacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, güvenli ve mutluluk dolu seyahate, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre dinde olgunlaşacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömür

dün gece rüyamda ‘’akşam saati evimde iken eşim dondurucudan buz çıkarmış buzlu su hazırlıyordu. Aynı anda ise kaynar bi su kaynıyordu biraz koyalım dengeleyelim derken su korkunç bir şekilde kaynamaya devam ediyordu birden etraf kapkaranlık oldu. Elimdeki kaynayan suyun birisinin üzerine gelebilir endişesi vardı derken şeytan siyah şapkalı uzun elbisesi ile elinde keşkin bıçaklı asası ile beni bıçaklıyordu o sırada eşime sesleniyordum bağırıyordum duymuyordu sesim çıkmıyordu derken uyandım

Ömür

Teşekkür ederim hocam 🙏🏻