Rüyada Çağrı Almak

Rüyada çağrı almak hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, malların çoğalacağına, ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, maddi anlamda kalkınacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına yorulur.

Rüyada çağrı almak şansın yaver gideceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük fırsatların kapısını açacağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kinin ve nefretin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin neşesinin yerine geleceğine, evlatlarının hayrını göreceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine delalet eder.

Rüyada çağrı almak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin muradının gerçekleşeceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments