Rüyada Çalılara Saklanmak

Rüyada çalılara saklanmak anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, yeni ev eşyaları alınacağına, malının ve kazancının tam olacağına, yeni işlere gireceğine, ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına işaret eder.

Rüya manasına göre rüyayı görenin hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada çalılara saklanmak işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, mevcut ilişkilerinin tartışma olmadan ve sarsılmadan devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin eğleneceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına rivayet eder.

Rüyada çalılara saklanmak engellerin ortadan kalkacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ruhen kendisini sakin ve huzurlu hissedeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments