Rüyada Cam Kırığı Yutmak

Rüyada cam kırığı yutmak hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, güzel bir hayatı olacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cam kırığı yutmak yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, daha büyük kazançlar elde edeceğine, eşi ile olan muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, refaha erişileceğine, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, terfi edeceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam kırığı yutmak parasının ve malının artacağına, işlerinin çoğalacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, kendisini üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Sabah namazından sonra uyuduğumda bulaşık yıkarken çatlamış bardağı tuttuğumu gördüm. Tutarken sanki kırıldı ve ben zorlanarak çıkardım ama tek parça kaldı onu da çıkarmaya çalışırken uyandım. Hayra yorun inşallah