Rüyada Can Yeleği Giymek

Rüyada can yeleği giymek ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, yeni işler peşinde koşulacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.

Rüyada can yeleği giymek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, her daim aile tarafından kollanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına alamet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, endişelerin sona ereceğine, enerjisini de, sermayesini de helal yollarda kullanacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada denizde can yeleği giymek yapılan hataların telafi edileceğine, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kötü günlerini aşmayı başaracağına inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin zor durumda kalınan bir dönemin son bulacağına, yaşamının düzene gireceğine, başarılarının takdir edileceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Can Yeleği Giymek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda okyanusun ortasında sarı can yelekleriyle uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımla bir arada görüyorum kendimi. Bana ait büyük sarı bir bota doğru yüzüyoruz. Bota çıkıyoruz.. sonra kendimizi kapalı bir mekanda buluyoruz, benim evimmiş, tüm ev değişmiş olduğu halde koltuklar dikkatimi çekiyor.. yeni haki yeşil kadife koltuklar görüyorum, koyu kahve ahşaba zımbalanmış. Koltukları demode bıluyorum, koltuklar değişmiş diye açıklama yapıyotum arkadaşlarıma 🙂

    • Sevgili Okuyucum,
      Rüyanız projelere, fırsatlara ve habere işaret eder. Rüya yorumuna göre sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine; eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine; alacağı bazı haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.