Rüyada Çantanın İçini Boş Görmek

Rüyada çantanın içini boş görmek hayırlı haberler alınacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına işaret eder.

Rüya manasına göre hayatının kolaylaşacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, kısmetlerinin bollaşacağına delalettir.

Rüyada çantanın içini boş görmek atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına ve mutluluklarının daim olacağına, günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına işaret eder.

Rüyada çantanın içini boş görmek uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevgi

Hayırlı akşamlar, gündüz niyetine rüyamı anlatmak isterim; rüyamda bizim yaşadığımız ilde asvalt yolda kırmızı halı seriliydi. Halının başına iki komutan gelip sanki çelenk bırakıyorlarmış gibi daha poşeti bile açılmamış kırmızı bordo arası boş bir çanta bırakıyorlardı. Komutan olanlardan biri bayan diğeri daha üst rütbeli erkek komutandı. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.