Rüyada İçilecek Su Görmek

Rüyada içilecek su görmek işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, mutlu günler yaşanacağına yorumlanır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine işaret eder.

Rüyada araba içinde su görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, gülen gözlerin ışığının hiç sönmeyeceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, yatırımlarının kar getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada asansörün içinde su görmek kazancını katbekat arttıracağına, sorunların ortadan kaldırılacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada avuç içinde su görmek zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, işlerinin toparlanacağına, neşesine kavuşacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabı içinde su görmek iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda maddi kazanç elde edeceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, parasının ve malının artacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına delalet eder.

Rüyada cam içinde su görmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, eğer mevcut şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına delalettir.

Rüyada cami içinde su görmek akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada çamurun içinde su görmek kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, ün sahibi birisi olunacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, mevcut olumsuz bir durumdan kurtulmak için bazı yollar deneneceğine ve başarılı olunacağına tabir olunur.

Rüyada çanta içinde su görmek refaha erileceğine, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada çaydanlık içinde su görmek dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada çukur içinde su görmek kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına, hayırlı kişiler ile iş yapılacağına alamettir.

Rüyada dağın içinde su görmek rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, ters giden durumların düzeltileceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada derenin içinde su görmek mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, mutluluğu yakalayacağına işaret eder.

Rüyada dükkanın içinde su görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine yorulur.

Rüyada ev içinde su görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, refah düzeyinin artacağına, maddi gücünün, keyfinin, neşesinin de yerine geleceğine, ani ve sonu sevinçle bitecek bir yolculuğa çıkacağına tabir olunur.

Rüyada geminin içinde su görmek iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına, üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada havuz içinde su görmek sorunların eş dost ve akrabalar yardımıyla aşılacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, ağız tadını yerine getirecek ve arkadaşlar arasında büyük bir sevince sebep olacak bir işe evet denileceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada kap içinde su görmek hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına alamettir.

Rüyada karın içinde su görmek kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, rızkın genişleyeceğine, işlerin günden güne açılacağına alamettir.

Rüyada kase içinde su görmek işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ticaretinin hızlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kavanoz içinde su görmek pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kazan içinde su görmek kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlara karşı göğüs gerilip o kişiyi doğru yola çekeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, sorunlarının çözüleceğine, tövbelerinin amacına ulaşacağına, sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına tabir olunur.

Rüyada kazanın içinde su görmek dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, yeni iş kollarına adım atılacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine alamettir.

Rüyada kova içinde su görmek şifa bulacağına, zorlukların aşılacağına, çok güzel günler göreceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada kovanın içinde su görmek verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, sorunlarının çözüleceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada küpün içinde su görmek endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, rahatının yerine geleceğine, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına delalettir.

Rüyada küvet içinde su görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına, güzel günler yaşayacağına, geçiminin yerinde olacağına, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, daha rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyu içinde su görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, daima kendisine hürmet gösterileceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada mağara içinde su görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kendi işine sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezar içinde su görmek ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, herkesin şaşırtılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına delalettir.

Rüyada mezarlığın içinde su görmek rakiplerin teker teker alt edileceğine, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada oda içinde su görmek dinine bağlı kalacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kadim dostu ile sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına alamettir.

Rüyada orman içinde su görmek eş ve evlat sahibi olacağına, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada poşet içinde su görmek büyük kazanç elde edeceğine, dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine delalettir.

Rüyada sobanın içinde su görmek mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada sürahi içinde su görmek Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tabak içinde su görmek borçları varsa ödeyeceğine, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, istediği gibi bir işe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabutun içinde su görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, muhtaç insanlara yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tandır içinde su görmek hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine, malının çoğalacağına delalettir.

Rüyada tarla içinde su görmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, rakiplerin üzüleceğine, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada tencere içinde su görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, bolluk ve bereket göreceğine, hayaline kavuşacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, çevredeki insanlardan destek alınacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine yorumlanır.

Rüyada teneke içinde su görmek güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, kendi işinin patronu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tepsi içinde su görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, muradının olacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada valizin içinde su görmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, hasta olanın iyileşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatağın içinde su görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, ün sahibi olacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşillik içinde su görmek kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, hayatının olumlu yönde değişeceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments