Rüyada Cariye Almak

Rüyada cariye almak aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, işlerin artacağına, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, gönlünün feraha ereceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, malının ve parasının artacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüyada cariye almak güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, ticaret ehli kimse olacağına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine rivayet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, muradına ereceğine, yeniden daha güzel bir hayat düzeni kurmaya, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına tabir olunur.

Rüyada cariye almak çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, kazançlı kapıların açılacağına, sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, işindeki verimin artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin her zaman hakkına sahip çıkacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, işlerinde atılıma geçeceğine, her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments