Rüyada Çatışma Arasında Kalmak

Rüyada çatışma arasında kalmak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, hem moral hem de sorunlarına çareler bulacağına, adeta havalara uçacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin isteklerinin yerine geleceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, sorumlulukların azalacağına, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, parasının her geçen gün artacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iki çatışma arasında kalmak maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin gönül işlerinin hareketleneceğine, mutluluk dolu bir hayata sahip olacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, mutlu günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada silahlı çatışma arasında kalmak dertlerin biteceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, sıkıntıların aşılacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kader

Merhaba rüyamda hoşlandığım kişi bana sarılıyordu ama normalde aramızda hiçbir şey yok yani o beni sevmiyor tek taraflı sonra baktım ikimiz bir yere girdik ama o ortadan kayboldu, orada rehineler vardı ve kaçmak istediler sonra bir kişi ateş etmeye çalıştı kaçmayalım diye ve ben de onlar ile kaçmaya başladım, baktım bağlı bir köpek açlıktan ağlıyordu. Sonra uyandım.

SAİD Ç.

Merhaba, rüyada kaldırımda yürürken 3 farklı grup birbirine ateş açıyordu. ben de aralarında kaldım. sonra kaçmaya yeltendim. gruptan birisi bana ateş etti ve beni vurdu. Acı hissetmedim. yere düştüm ve yerde yatarken uyandım.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

SAİD Ç.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Akif ö

Rüyada lokantada yemek yiyiyordum ve birden lokantaya kurşunladilar 2 kişide vuruldu