Rüyada Çekiç Tutmak

Rüyada çekiç tutmak husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına fakat elde ettiği kazancın buna değeceğine, arkadaşından alacağı bir yatırım fikrinin çok büyük bir kazanç getireceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, rahat edeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, şansının her zaman yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada çekiç tutmak heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, işinin gücünün rast gideceğine, çok başarılı işlere girileceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, üzüntülerin ve endişelerin kısa sürede çözüme kavuşturulacağına, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çekiç tutmak bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, ferahlığa çıkılacağına, neşeleneceğine delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments