Rüyada Çekirge Yakalamaya Çalışmak

Rüyada çekirge yakalamaya çalışmak yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çocuklarının ve torunlarının daima dizinin dibinde yaşayacaklarına, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, makamında en yüksek noktaya erişeceğine, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, iş güç sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüyayı görenin sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, ticarette başarılı olacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çekirge yakalamaya çalışmak düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, geleceğinin umut vadedeceğine, parasının ve makamının artacağına, nimet ve bolluğu yaşayacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına alamettir.

Rüyada çekirge yakalamaya çalışmak eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, uzun bir süre boyunca mutluluk duyulacağına, dua alacağına, sakin ve huzurlu günler geçireceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments