Rüyada Çekmece Temizlemek

Rüyada çekmece temizlemek yeni bir araca sahip olunacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, rızık elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çekmece temizlemek girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, uzun süre mutluluğunun devam edeceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, zor günlerinde en çok sevdiği kimselerden destek göreceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çekmece temizlemek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, refah içinde yaşayacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, sorunlarının son bulacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kurulu bir düzenin sağlanacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, Allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansının açılacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments