Rüyada Çeşme Hortumu Görmek

Rüyada çeşme hortumu görmek günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, saygınlığının artacağına, başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çeşme hortumu görmek sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, çok mutlu olacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, küçük sermaye ile yola çıkılan işlerden önemli oranda kar elde edileceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, eşi ile bir ömür mutlu olacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği günden güne daha da arttıracağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil çeşme hortumu görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, tatsız sözlerin unutulacağına, sıkıntısından kurtulacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin arzuların gerçekleşeceğine, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına, her şeyin yenileceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sakine

rüyada yeşil bahçe hortumu uzun uzadıya ama arkamdan birkısmı parça parça bölünmüş düşünüyorum nasıl sulayacağım diye