Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkamak mali sorunlarının çözüleceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, mutluluğunun katlanacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşılsa bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, yaşanan güzel günlerin ardından daha daha güzel olayların yaşanması ile birlikte çok keyifli hale geleceğine, yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada akan çeşmede el yıkamak başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, ferahlığa ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, sağlığının yerinde kalacağına, rahat edileceğine, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına alamettir.

Rüyada cami çeşmesinde el yıkamak evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, layık olduklarına sahip olacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin güzel ameller işleyeceğine, alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, aşkının kalıcı olacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda bir bayanla gezmeden geliyoruz.Geldiğimiz evde masada oturan insanlar var bayanın eşine var.Geç kaldığı için eşi bayana ayrılacam diye kızıyor.Ben ellerimi yıkamak için çeşmeye gidiyorum.Çeşmede ellerimi yıkıyorum yalnız lavabosu ağzına kadar taşmış,kirli mavi bi su ve kokuyor.Yerede akmış.Az ilerde de boru patlamış içinden kaynar kaynar su fışkırıyor.Hayır olsun gündüz niyetine

İlknur .Y

Selamın aleyküm
Rüyamda yol kenarında bi çeşmenin başında tanımadığım gencten bir bey vardı o ellerini yıkamıştı
Bende yıkadım