Rüyada Çeyiz Almak

Rüyada çeyiz almak makamını garantileyeceğine, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, zorluklarının kalmayacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, ağız tadının bozulmayacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çeyiz almak güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koymasını sağlayacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, işlerinin düzeleceğine alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölüden çeyiz almak düzenli ve sözünün eri kişiliğinin kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, ticaretinin de bozulmayacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, yeni fırsatlar sunulacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, istenen her şeye sahip olunacağına yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, doğruluktan ayrılmayacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments