Rüyada Yazı Tahta Görmek

Rüyada yazı tahta görmek geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, makamının yükseleceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, hayatının toparlanacağına, müjdeli haberler alacağına yorumlanır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin çok karlı yatırımlar yapacağına, sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz yazı tahta görmek çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, ün sahibi olacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına yorulur.

Rüyada kara yazı tahtası görmek devlet kapılarından geçeceğine, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, yeni başlayacağı bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah yazı tahtası görmek mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, herkesin desteğinin alınacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, dualarına karşılık alacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin başarılarının katlanacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, şansın ve kısmetin açılacağına, yaşamının olumlu yönde değişeceğine, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil yazı tahtası görmek çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, kolay yollardan maddi gelir kazanacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, rızkının kesilmeyeceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, aradığı şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bir sınırda duvarda yeşil bir tahta vardı ve üzeri beyaz tebeşirle yazılmış yazılar vardı. Yazıları okumadım ama tahtanın üzeri tamamen yazılıydı

Semih

Teşekkür ederim