Rüyada Düşmanla Barıştığını Görmek

Rüyada düşmanla barıştığını görmek kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, duygularının ön plana çıkacağına, yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kimsenin ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, iyi olan maddi durumun bir ömür süreceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüyada düşmanla barıştığını görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, zor günlerin geride kalacağına, gelirinin daimi olacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, çok güzel günler yaşanacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, çok daha iyi günler göreceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine inanılır.

Rüyada eski düşmanla barıştığını görmek sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, işlerdeki karın artacağına yorumlanır.

Rüya yorumuna göre arzularına ve emellerine kavuşacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Numaha

Ruyamda gecmisde kavgali oldugum kadin(suan yillardir iletisimim yok)arkamdan baska kadınla geliyorlar, hanfendi ben fotorafciyim,birden beni tanidi ve benim için gecmisde beraber çalışdığımız iş yerimizin ismini soylediki-filanca yerde çalışan kız (ismimi de söyledi),ben gitdim bir binaya arkasından giriş yapdım, hangi bina ki, gecmisde orada calismidim, sonra o binanın önünden cikdim yine onlarla karsilasdim, bana sarildi barışdık, bir şeyler söyledi, parmagi ile böbreyimin oraya dokundu,teskk

Numaha

Teşekkür ederim, Allah razı olsun, nice güzel gunlere inshallah