Rüyada Çiçek Açmış Görmek

Rüyada çiçek açmış görmek ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, anne babaya müjde verileceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, değişik iş kollarına yöneleceğine, rütbesinin yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, alacağı başarılarla daha da hırslanacağına, zor günlerin biteceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına rivayet eder.

Rüyada ayvanın çiçek açtığını görmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, memur ise terfi edeceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada bahar çiçeklerinin açtığını görmek kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, zina edip eşini başkaları ile aldatmayacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçede çiçek açtığını görmek yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bitkinin çiçek açtığını görmek kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, rızkın çoğalacağına, huzurlu hissedileceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada domatesin çiçek açtığını görmek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde çiçek açtığını görmek kulluk derecesinin artmasına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, maddi anlamda sorun yaşanmayacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, kinin ve nefretin ortadan kalkacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada evde çiçek açtığını görmek saygın biri olacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, alanında marka bir isim olacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kaktüsün çiçek açtığını görmek yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına, iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karda çiçek açtığını görmek çok mutlu bir yuva kurulacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kırmızı çiçek açtığını görmek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine yorumlanır.

Rüyada kışın çiçek açtığını görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına alamettir.

Rüyada mavi çiçek açtığını görmek şansın ve bahtının açılacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada menekşenin çiçek açtığını görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor çiçek açtığını görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, hikmet sahibi olacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine işaret etmektedir.

Rüyada orkide çiçeği açtığını görmek şansının açılacağına, sorunlarının son bulacağına, maddi güç sahibi olacağına, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, işinde yaptığı bir atılımın sonuçlarını bir an önce görmek için sabırsızlanacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pembe çiçek açtığını görmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saksıda çiçek açtığını görmek maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, nasibin de kısmetlerin de artacağına, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada solmuş çiçeğin açtığını görmek keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, konuşarak sorunlarını çözeceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine yorulur.

Rüyada yılbaşı çiçeğinin açtığını görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, aklındaki şeytanı yenmeyi başararak hak yoluna gireceğine, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, işsiz ise iş bulacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İbrahim Halil

Rüyada patlıcan fidesinin çiçek açması

Mavis

Merhaba
Rüyamda sardunyalarin çiçek açtığını gördüm.Hemde iki dal şeklinde çok sevindim. Daha sonra kayısı ve zeytin ağacı diktim. Ve kayısı ve zeytin oldu. Sonrasında 3 tane saksıya çiçek diktim.o sırada dışarda yağmur yağıyordu.yagmur suyu faydalı olurediye onları sulansin diye dışarıya koydum ve sulandı.daha sonra bir çiçek daha dikmek için bir yerden toprak aldım.ne güzel yumuşacık Toprak dedim.diger ciceklerinde mi toprağını değiştirsem dedim . Ve parmağım da yüzük yüzük vardı uyanmis im