Rüyada Çiçek Biçmek

Rüyada çiçek biçmek işlerinin açılıp, kazancının artacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin iş hayatında atılıma geçeceğine, sadaka ya da zekat vereceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, sorunlarından kurtulacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çiçek biçmek yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine delalettir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine tabir olunur.

Rüyada çiçek biçmek dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, verimliliğinin artacağına, kazancın artacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, özel hayatının renkleneceğine, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments