Rüyada Çiçek Dökülmesi

Rüyada çiçek dökülmesi sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına, iyi hissedileceğine, hoş muhabbette olacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına alamet eder.

Rüyada ağaçtan çiçek dökülmesi bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, yüzünün güleceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, borçlarının kalmayacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine delalet eder.

Rüyada başına çiçek dökülmesi kişinin ailesine faydalı işler yapacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin yolunda gideceğine, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına, mal ve varlık sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine inanılır.

Rüyada başından aşağı çiçek dökülmesi her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine, derdinin, kederinin dağılacağına, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine yorulur.

Rüyada üstüne çiçek dökülmesi eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin korkularının üzerine gideceğine, şanslı olacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, sıkıntılarının biteceğine, daha iyi bir konuma geleceğine, çok hayırlı şeylere alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümmühan

Rüyamda beyaz Sarmaşıklar tarlasında rüzgar dan çiçeklerın uçuş tuğunu görmek

Gül

Rüyada sevdiğim erkek beni evden dışarı çağırıyor.Ve çıktığımda surpriz yapmış beyaz çiçekler dökülüyor gökten üzerime ne demek bu?

Nur

Rüyamda bir evin bahçesinde bir tane çok güzel bir ağaç var çiçek açmiş.Bende onun altında çiçeklerle dolu bir yatakta uzanmışım ve ağaçdan da çiçekler dökülüyor.

Arzu kul

Rüyamda çok sevdiğim ölen bir abimiz yaşıyormuş da yeni ölüm haberi geliyormuş.ben üzgün ağlayarak taziye yerine gidiyorum burası mağara gibi odalardan olusuyormus ilk kapıyı açıyorum kimse yok ikinci kapıyı açıyorum kimse yok ama önümde merdivenler var iniyorum derken yukarıdan üstüme rengarenk çiçekler dökülüyor erkek arkadaşımın evlenme teklifi surpriziymis meğer.okadar mutlu bir şekilde gülerek üstüme çiçeklerin yağmasını izliyorum.

Buşra_

Rüyamda ağaçlık ama sehir icinde olan bir yerde yakın ve eski bir kız arkadaşıma yetisebilmek icin koşuyordum koşarken siyah daha tam açmamış türünü bilmediğim bir çiçek gördüm ama durmadım arkadaşıma yetişmek için ardından o siyah çiçek ve aralarda aynı tür kırmızı çiçekler adimlarimla her yaklaştığım açıp kendini gösteriyordu yaprakları çok ince ve narin duruyordu gelincikler gibi en ufak şeyde yaprakları dağılabilecek gibi neyse ben çok seviniyordum bu olaya kokularını içime çekiyordum güzel bir kokuları vardı sonra bu mutlulukla bir ağacın altında durup dönüyordum o an üstüme ağaçtan çiçek yaprakları yağmaya başladı ben daha çok mutlu oldum ağacın arkasında sırtımın dönük olduğu yerde çit gibi bişey vardı (sanki ağacın kökü o taraftaydi orayi net hatirlamiyorum) ordan bakan kişiler aaa baksana gibi şeyler diyor du sanki biraz kıskançlık, imrenme ve olaya hayranlık hissiyati oluşturdu Bende birkaç kez döndükten sonra koşmaya devam ediyorum arkadaşıma yetişiyorum. Sonrasıda var ama merak ettiğim kısım bu ?

Didem

Yruyda bir bahcede oturuyoz ve kaysi agaclarin cicekleri dokuluyo